مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • استعدادهای برتر حوزوی استان همدان تجلیل شدند

   کد: 20691
   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
   همدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان از استعدادهای برتر حوزوی استان تجلیل کرد.
   استعدادهای برتر حوزوی استان همدان تجلیل شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان، حجت الاسلام و المسلمین بسطامی مدیرکل این مرکز با چهار تن از استعدادهای برتر حوزوی استان در شهرهای همدان و نهاوند دیدار و از آنها تقدیر کرد.
   حجج اسلام هاشمی، زهره وند و احمدی از اساتید و استعدادهای برتر شهر همدان و خانم جهانیان از استعدادهای برتر حوزوی شهرستان نهاوند در این دیدارها تجلیل شدند.
   در این دیدارها، حجج اسلام مغیثی امام جمعه شهر نهاوند و فراهانی معاون آموزش حوزه علمیه استان و خانم بحیرایی مدیر مدرسه علمیه خواهران شهر نهاوند نیز حضور داشتند.
   مدیر کل مرکز خدمات استان در این دیدارها ضمن تبیین برنامه‌های مرکز خدمات و دفتر حمایت از جامعه نخبگانی این مرکز و با اشاره به جایگاه عالمان دینی و نقش نخبگان در کشور، خاطر نشان کرد: مراکز حوزوی باید برای حمایت از نخبگان و کاهش مشکلات آنان با یکدیگر همکاری کنند و اجازه ندهند برخی مشکلات معیشتی مانع تمرکز آنان در امور حوزوی شود.
   حجت الاسلام مغیثی امام جمعه شهر نهاوند طرح تجلیل از نخبگان را عملی خدپسندانه دانست که می‌تواند نقش مهمی در شکوفایی استعدادهای برتر حوزوی داشته باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.