مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • اجرای طرح تکریم استعدادهای برتر حوزوی در شهرستان قروه

   کد: 20689
   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
   قروه/ مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در شهرستان قروه با حضور در منزل حجت الاسلام رستمی، از استعدادهای برتر حوزوی استان کردستان، از وی تقدیر کرد.
   اجرای طرح تکریم استعدادهای برتر حوزوی در شهرستان قروه

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی قروه، حجت الاسلام علی‌حسینی مسئول این نمایندگی با حضور در منزل حجت الاسلام عابدین رستمی، از استعدادهای برتر حوزوی استان کردستان، از وی تقدیر کرد.
   در این دیدار که به همت دفتر جامعه نخبگانی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برگزار شد، مسئول نمایندگی قروه توضیحاتی درباره برنامه‌ها و فعالیت‌های مرکز خدمات ارائه کرد و گفت: حمایت از جامعه نخبگان و استعدادهای برتر حوزه یکی از مهم‌ترین رویکردهای هدفمندی خدمات تا شاهد شکوفایی بیشتر فضلا در انجام رسالت حوزوی باشیم .
   در ادامه، حجت الاسلام رستمی ضمن تشکر از مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، ارائه خدمات به صورت هدفمند را امری مهم خواند و به بیان مشکلات و دغدغه‌های طلاب شهرستان قروه پرداخت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.