مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • تقدیر از استعداد برتر حوزوی استان قزوین

   کد: 20566
   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
   قزوین/ مدیر کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین از استعداد برتر حوزوی این استان تجلیل کرد.
   تقدیر از استعداد برتر حوزوی استان قزوین

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین، حجج اسلام صفی خانی مدیرکل مرکز خدمات و کاظم لو مدیرکل مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان از استعدادهای برتر حوزوی این استان تقدیر کردند.
   در این دیدار، مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن تبیین برنامه‌های مرکز خدمات و دفتر حمایت از جامعه نخبگانی این مرکز و با اشاره به جایگاه عالمان دینی و نقش نخبگان در کشور خاطر نشان کرد: مراکز حوزوی باید برای حمایت از نخبگان و کاهش مشکلات آنان با یکدیگر همکاری کنند و نگذارند مشکلات معیشتی و اقتصادی سبب عقب ماندگی تحصیلی آنان شود.
   وی افزود: در عین حال ضروری است طلاب جوان با توجه به ظرفیت‌های فراوان حوزه‌های علمیه در زمینه علم آموزی، بهترین بهره را از فرصت دوران جوانی خود در جهت کسب علوم الهی ببرند و بدانند که چشم امید نظام اسلامی به همین جامعه نخبگانی به‌ویژه نخبگان حوزوی است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.