• [ اطلاعیه های کشوری ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • اطلاعیه 145 مسکن: انتخاب واحد اعضای سبد 1 (بلوک E) پروژه مسکونی 15 خرداد قم

   کد: 20565
   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
   اطلاعیه 145 مسکن: انتخاب واحد اعضای سبد 1 (بلوک E) پروژه مسکونی 15 خرداد قم

   معاونت مسکن مرکز خدمات در نظر دارد تا مرحله انتخاب واحد اعضای سبد 1 (بلوک E) مربوط به پروژه مسکونی 15 خرداد را به‌صورت اینترنتی انجام دهد بر همین اساس لازم است متقاضیان ضمن مطالعه این اطلاعیه از روند انجام انتخاب واحد مطلع گردند.
   - اعضاء می‌توانند با توجه به اولویت خود (مطابق با گروه‌بندی‌ها و تاریخ‌های اعلام شده در سایت مرکز خدمات) با مراجعه به "سامانه سخا، بخش خدمات مسکن، انتخاب واحد مسکن " نسبت به انتخاب اولویت واحدهای خود اقدام نمایند.
   مرحله اول:
   گام اول = در خصوص سبد متراژ شماره 1 متشکل از 12 نفر دارای رتبه 1 تا 12 جهت تعیین واحد دعوت و موظف می‌باشند ظرف 6 روز از تاریخ 07/12/98 ساعت 8 صبح آغاز و تا تاریخ 12/12/98 ساعت 15 نسبت به انتخاب اولویت واحد اقدام نمایند.
   مرحله دوم: افراد موجود در سبد متراژ شماره 1 که در مرحله اول به هر دلیلی در زمان مقرر خود نسبت به انتخاب اولویت اقدام ننمایند پس از اتمام مهلت مقرر در مرحله اول، با حفظ رتبه خوش حسابی می‌بایست از واحدهای باقیمانده سبد خود نسبت به انتخاب اولویت واحد خود اقدام نمایند.
   تذکر مهم: بدیهی است در این مرحله که در صورت عدم مراجعه متقاضی در زمان تعیین شده (در مرحله اول) متقاضی فقط می‌تواند از واحدهای باقیمانده و انتخاب نشده توسط سایر اعضای سبد، واحد انتخاب نماید، لذا پیشنهاد می‌گردد حتماً در موعد مقرر که همان مرحله اول است به سایت مراجعه و پس از واریز وجه و تکمیل موجودی نسبت به انجام انتخاب واحد خود مطابق اولویت‌بندی اعلامی اقدام فرمائید.
   مرحله سوم: افرادی که به هر دلیلی در مرحله دوم نیز نسبت به انجام انتخاب اولویت واحد اقدام ننمایند (افراد باقی مانده) پس اطلاع‌رسانی‌های لازم نسبت به بازگشایی سامانه در زمان مشخص و بدون در نظر گرفتن اولویت‌بندی(رتبه خوش حسابی) اقدام خواهد شد و هر فردی که زودتر مبلغ لازم را پرداخت نماید بتواند انتخاب واحد انجام دهد.
   - امکان انتخاب تعداد واحد برای هر شخص، با توجه به رتبه ایشان در گروه است. به‌طور مثال فردی که نفر اول گروه است یک انتخاب و شخصی که نفر 10 گروه است، 10 انتخاب خواهد داشت.
   - جهت سهولت در انتخاب اولویت، اعضای پروژه با توجه به امتیاز خوش حسابی و تعداد اعضای سبد1 به 1 گروه تقسیم شده‌اند.
   - واحدهایی که توسط گروه‌های قبلی هر سبد انتخاب شده است، از لیست انتخاب واحد گروه‌های بعدی حذف و فقط واحدهای باقیمانده برای گروه‌های بعدی قابل نمایش خواهد بود.

   - متراژ و نقشه معماری، پلان بلوک‌ها و شماره واحدها در همین اطلاعیه و سامانه سخا انتخاب واحد موجود است. اعضای محترم بایستی نهایت دقت به عمل آورده و واحدهای مورد نظر را به ترتیب اولویت از نظر بلوک، طبقه و شماره واحد به درستی و مطابق نقشه انتخاب نمایند. لذا امکان تغییر واحد پس از قطعی شدن آن وجود نخواهد داشت.
   - امکان ویرایش تنها در مهلت قانونی 6 روز در مرحله اول امکان‌پذیر خواهد بود و بعد از مهلت مذکور امکان ویرایش مطلقاً وجود ندارد.
   - نتیجه انتخاب واحد متقاضیان پس از اتمام فرآیند انتخاب واحد اطلاع‌رسانی خواهد شد.
   -راهنمای تصویری انتخاب واحد در این اطلاعیه و اطلاعیه مربوطه در سامانه سخا قابل مشاهده خواهد بود.
   -گروهبندی و زمان‌بندی جهت انتخاب واحد اعضا مطابق جدول ذیل است.


   گروهبندی و زمان‌بندی جهت انتخاب واحد

   نوع سبد

   تعداد ظرفیت سبد
   (نفر)


   تعداد نفر در گروه اول (نفر)
   مدت زمان بازگشایی سامانه جهت انتخاب اولویت واحد (روز)
   تاریخ بازگشایی و تاریخ اتمام بازگشایی
   مبلغ حداقل واریزی جهت انجام عملیات (میلیون تومان)
   1
   12
   12
   6
   98.12.07 الی 98.12.12
   240

   جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مرکز خدمات حوزه‌های استان قم (معاونت مسکن) با شماره تماس‌های 31207331 و 31206397 تماس حاصل نمایید.

    فایل پیوست
    
   1-
   سایت پلان215.87  کیلوبایت
   2-
   پلان طبقات بلوک E440.57  کیلوبایت
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: