مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه هم‌اندیشی مرکز خدمات با استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان رضوی برگزار شد

   کد: 20519
   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱

   مشهد/ جلسه هم‌اندیشی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان رضوی برگزار شد.
   جلسه هم‌اندیشی مرکز خدمات با استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان رضوی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، جلسه هم‌اندیشی مرکز خدمات و استعدادهای برتر استان با حضور مسئول واحد اساتید و امور نخبگان این مرکز برگزار شد.
   حجت‌الاسلام‌ امیری مسئول واحد اساتید و امور نخبگان مرکز خدمات استان در این جلسه با اشاره به اهداف برگزاری این هم‌اندیشی گفت: مرکز خدمات در راستای ارائه خدمات هدفمند به طلاب و روحانیان و کیفیت‌بخشی به خدمات بر اساس نقش‌آفرینی آن‌ها در جامعه، همواره نیازمند دریافت نظرهای استادان، فضلا، نخبگان و طلاب حوزه‌های علمیه است و این جلسات به همین منظور برگزار می‌شود.
   وی افزود: امیدواریم با هم‌اندیشی، تبادل تجربیات و ارائه پیشنهاد‌ها و راهکارها، بتوانیم گام‌های مؤثرتری برای رفع مشکلات و آسیب‌های موجود برداریم.
   مسئول واحد اساتید و امور نخبگان مرکز خدمات استان با اشاره به هدفمندی ارائه خدمات مرکز بیان کرد: مرکز خدمات بر اساس نقش طلاب و روحانیون در انجام رسالت‌های حوزوی ارائه خدمات می‌کند و طلاب مستعد و ممتاز در اولویت ارائه خدمات هستند.
   وی خاطرنشان کرد: مسئولان مرکز خدمات در طول سال به صورت مستمر با حضور در منازل استعدادهای برتر حوزه مشکلات آنان را پیگیری می‌کند.
   حجت‌الاسلام‌ امیری ابراز داشت: در سال‌های گذشته اردوهایی خانوادگی با محتوای فرهنگی و مهارتی ویژه خانواده استعدادهای برتر حوزه برگزار شد که مورد استقبال آن‌ها قرار گرفت.
   وی گفت: حمایت از آثار نخبگان، بورسیه علمی و استفاده از ظرفیت آن‌ها از برنامه‌های در دست اقدام واحد اساتید و امور نخبگان مرکز خدمات است که با همکاری مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان در حال پیگیری است.
   در ادامه، استادان و استعدادهای برتر استان به بیان پیشنهاد‌ها و راهکارها و مشکلات جامعه نخبگانی حوزه پرداختند.

   جهت اطلاع از آخرین اخبار، اطلاعیه‌ها و برنامه‌های اختصاصی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی در کانال رسمی اطلاع‌رسانی مرکز خدمات استان در پیام‌رسان «بله» عضو شوید. لطفاً پس از نصب پیام‌رسان بله بر روی لینک زیر کلیک کنید.
   https://ble.ir/markaz_khadamat_Kh_razavi

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.