مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • نشست بررسی و ارتقای برنامه‌های فرهنگی مرکز خدمات برگزار شد

   کد: 20510
   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
   نشست بررسی و ارتقای برنامه‌های فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با حضور معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات و جمعی از متخصصان و فعالان حوزه خانواده برگزار شد.
   نشست بررسی و ارتقای برنامه‌های فرهنگی مرکز خدمات برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، نشست بررسی و ارتقای برنامه‌های فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با حضور معاون خانواده و امور فرهنگی، مدیرکل مشاوره و امور خانواده مرکز خدمات و 10 نفر از متخصصان و فعالان حوزه خانواده برگزار شد.
   معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با هدف آسیب‌شناسی برنامه‌های موجود و تعریف برنامه‌های جدید، تشکیل کارگروه‌های تخصصی را در دستور کار خود قرار داده است و این نشست در راستای تشکیل این کارگروه‌ها برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین جدیری در این نشست با اشاره اهداف تشکیل این کارگروه‌ها گفت: معاونت خانواده مرکز خدمات در نظر دارد به منظور دستیابی به اهداف خود در بحث تعالی خانواده، برنامه‌هایی را به‌صورت زنجیره‌ای ویژه حوزویان در قبل از ازدواج، ابتدای تشکیل خانواده و 5 سال اول ازدواج برگزار کند.
   معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات افزود: این معاونت آماده پذیرش نظرها، طرح‌ها و ایده‌های متخصصان در این زمینه است.
   همچنین، حجت الاسلام حیدری مدیرکل مشاوره و تعالی خانواده مرکز خدمات نیز به بیان برنامه‌های این اداره کل پرداخت و به تغییرات انجام شده و ظرفیت‌های موجود و چشم‌اندازهای آینده این اداره کل اشاره کرد.
   در ادامه جلسه، افراد شرکت‌کننده ضمن تشکر از برگزاری جلسه و نگاه تخصصی معاونت به برنامه‌ها، به بیان پیشنهادهای خود پرداختند و بر تداوم این جلسات و پیگیری مصوبات آن تأکید داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.