مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • همسر و فرزندان ممتاز حوزوی و دانشگاهی طلاب غیر ایرانی تجلیل شدند

   کد: 20499
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
   همایش تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز حوزوی و دانشگاهی طلاب غیر ایرانی به همت معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات و با همکاری جامعه المصطفی العالمیه برگزار شد.
   همسر و فرزندان ممتاز حوزوی و دانشگاهی طلاب غیر ایرانی تجلیل شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، همایش تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز حوزوی و دانشگاهی طلاب غیر ایرانی به همت معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات و با همکاری جامعه المصطفی العالمیه برگزار شد.
   حجت‌الاسلام والمسلمین‌ عباسی رئیس جامعه المصطفی العالمیه در این مراسم ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت دخت نبی معظم اسلام، حضرت فاطمه زهرا(س)، نسبت به همکاری دو مرکز ابراز خرسندی کرد و خواستار تعاملات بیشتر در دست یابی به اهداف متعالی دو مرکز حوزوی شد.
   وی نقش بانوان و زنان مسلمان را در گام دوم انقلاب اسلامی مورد توجه قرار داد و اذعان داشت: انقلاب اسلامی، چهل سال پرفراز و نشیب را با حوادث تلخ و شیرین و با افتخار و اقتدار پشت سر گذاشته است و با قدرتی روزافزون در عالم می‌درخشد و به راه خود ادامه می‌دهد.

   همچنین، حجت الاسلام حیدری، مدیر کل امور مشاوره و تعالی خانواده مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت زهرای مرضیه سلام الله علیها و ولادت بنیان گزار جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: مقام و جایگاه طلاب و فضلای غیر ایرانی بسیار والاست و منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در رابطه با ایشان نصب العین مدیران و مسئولان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قرار دارد.
   وی افزود: در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تلاش می‌کنیم، تا همه برنامه‌هایی که برای طلاب ایرانی برگزار می‌شود، برای طلاب غیر ایرانی نیز برپا نموده و خدمات شایانی را به این عزیزان ارائه نماییم.
   مدیر کل امور مشاوره و تعالی خانواده مرکز خدمات در ادامه به برخی از سرفصل‌های معاونت خانواده و امور فرهنگی این مرکز اشاره کرد و یادآور شد: همایش‌های تازه مزدوجین، تجلیل از ممتازین، اردوها، مسابقات قرآنی، فرهنگی و کتاب خوانی بخشی از برنامه‌های این معاونت است.
   وی ابراز امیدواری کرد: با رویکرد جدیدی که در این معاونت با حضور حجت الاسلام والمسلمین جدیری معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات ایجاد شده است بتوانیم برنامه‌های خود را با تعامل بیشتر با همکاران گرامی خود در مجموعه المصطفی انجام داده و ناظر به نیازها و اقتضائات طلاب و فضلای غیر ایرانی با توجه به زمینه‌های هویت بخش، در بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده، حرکت رو به جلویی داشته باشیم.

   حجت الاسلام شمسی پور، معاون امور خانواده مرکز امور طلاب و خانواده‌های المصطفی در این همایش ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت دخت نبی مکرم اسلام فاطمه زهرا سلام الله علیها، به سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از رویکرد جدید معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات در برگزاری برنامه‌های مشترک تقدیر و تشکر کرد.
   وی به بیان عرصه‌های مختلف فعالیت در مرکز امور طلاب و خانواده‌های المصطفی پرداخت.
   در پایان برنامه با حضور مسئولان دو مرکز از ممتازین ویژه تقدیر به عمل آمد.
   گفتنی است، در این همایش حجت الاسلام و المسلمین جدیری معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات، حجت الاسلام و المسلمین کریمی معاون فرهنگی المصطفی، آقای علامه مدیر کل امور طلاب و خانواده‌های المصطفی و حجت الاسلام مولوی کارشناس فرهنگی مرکز خدمات نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.