مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • آغاز ثبت‌نام کارگاه‌های آموزش پیش از ازدواج در قم

   کد: 20477
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
   آغاز ثبت‌نام کارگاه‌های آموزش پیش از ازدواج در قم

   ازدواج مقوله ای حساس و مهم در تشکیل خانواده به عنوان بنیاد هر جامعه‌ای است. توجه به حساسیت‌ها و نیازمندی‌های دوره پیش از ازدواج، مستلزم داشتن آگاهی کافی در آن است. بی‌تردید اقدام آگاهانه و سنجیده به تشکیل خانواده موفق می‌انجامد و از آسیب‌های بسیاری پیشگیری می‌کند.
   وجود آموزه‌های دینی که بر "انتخاب هم کفو" تأکید دارند و تأثیر آموزش‌های پیش از ازدواج در کاهش نارضایتی از زندگی و طلاق، نشان از اهمیت این موضوع دارد، لذا معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش پیش از ازدواج (PME) با مشارکت مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه نموده است.
   جامعه هدف این برنامه طلاب مجرد، ایرانی، شیعه، دارای پرونده پذیرشی فعال و در محدوده سنی برادران 20 الی30 سال و خواهران 17 الی 27 سال است.
   کارگاه‌ها در 4 جلسه 2 ساعته با بیان مباحثی درباره آمادگی‌های ازدواج و ملاک‌های همسرگزینی برگزار می‌گردد، که لازم است فرد در همه جلسات شرکت کند.
   ظرفیت هر کارگاه 25 نفر است که در صورت رسیدن به حد نصاب برگزار می‌شود.
   طلاب واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به پنل شخصی در سامانه سخای مرکز خدمات - بخش خانواده و امور فرهنگی - کارگاه مشاوره - کارگاه آموزش پیش از ازدواج، ضوابط و شرایط شرکت در کارگاه‌ها را مشاهده و با توجه به زمان و مکان برگزاری، اساتید و ظرفیت کارگاه ثبت نام کنند.





   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.