مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نشست مشترک مرکز خدمات و اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی برگزار شد

   کد: 20471
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
   مشهد/ نشست مشترک مرکز خدمات و اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی با حضور مسئولان دو سازمان در مشهد برگزار شد.
   نشست مشترک مرکز خدمات و اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، جلسه مشترک مرکز خدمات و اداره کل راه و شهرسازی استان با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین رفیعی معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و آقای آبک مدیر کل راه و شهرسازی استان در این اداره کل برگزار شد.
   معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در این جلسه شرح مختصری از فعالیت‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به طلاب ارائه داد. همچنین در این جلسه مشکلات پروژه مسکن مهر شهرستان تربت‌حیدریه پیگیری شد.
   مدیر کل راه و شهرسازی استان نیز قول مساعد داد در پروژه‌های طرح ملی مسکن برای پیوست فرهنگی این پروژه‌ها واحدهایی جهت طلاب فاقد مسکن در نظر گرفته شود.
   شایان ذکر است، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیرکل، آقای دانش معاون مسکن و مهندس سیبویه مسئول واحد امور خدمات مسکن مرکز خدمات استان از حاضرین این جلسه بودند.

   جهت اطلاع از آخرین اخبار، اطلاعیه‌ها و برنامه‌های اختصاصی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی در کانال رسمی اطلاع‌رسانی مرکز خدمات استان در پیام‌رسان «بله» عضو شوید. لطفاً پس از نصب پیام‌رسان بله بر روی لینک زیر کلیک کنید.
   https://ble.ir/markaz_khadamat_Kh_razavi

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.