مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در جلسه هیئت مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه

   عملکرد مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در سال 97 بررسی شد

   کد: 20447
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
   جلسه هیئت‌مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با موضوع بررسی عملکرد مرکز خدمات در سال 97 برگزار شد.
   عملکرد مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در سال 97 بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، جلسه هیئت‌مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با موضوع بررسی عملکرد این مرکز در سال 97 برگزار شد.
   در این جلسه، حجج اسلام نواب، ربانی، جعفری گیلانی، رحیمیان و عباسی، اعضای هیئت‌مدیره مرکز خدمات حضور داشتند و دکتر یاسی معاون برنامه‌ریزی و ارزیابی مرکز خدمات گزارشی از عملکرد مرکز در سال گذشته ارائه کرد.
   دکتر یاسی در این جلسه علاوه بر بررسی تحلیلی جامعه هدف مرکز در سال 97، گزارشی از منابع و مصارف این مرکز در این سال ارائه کرد.
   بررسی رویکردهای اساسی و کلان مرکز، بررسی سیاست‌های مرکز در عرصه‌های سلامت، اسکان، معیشت و امور فرهنگی و مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در هر یک از این عرصه‌ها، ابزارهای حل مسئله شامل وام‌های قرض‌الحسنه و بیمه و مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در عرصه فعالیت‌های مدیریتی مانند منابع انسانی، جذب ظرفیت‌ها و ساختمان‌های اداری، از جمله موارد مطرح شده در این جلسه توسط معاون برنامه‌ریزی و ارزیابی مرکز خدمات بودند.
   در پایان اعضای هیئت مدیره مرکز خدمات از زحمات، تلاش‌ها و اقدامات مؤثر رئیس و کارکنان مرکز قدردانی کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.