مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید از پروژه مسکن مهر حضرت ولی عصر (عج) گلبهار
   کد: 20428
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
   مشهد/ مسئول واحد خدمات مسکن مرکز خدمات استان خراسان رضوی از پروژه مسکن مهر حضرت ولی‌عصر (عج) گلبهار بازدید کرد.
   بازدید از پروژه مسکن مهر حضرت ولی عصر (عج) گلبهار

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، مهندس سیبویه مسئول واحد خدمات مسکن مرکز خدمات استان از پروژه مسکن مهر حضرت ولی‌عصر (عج) گلبهار بازدید کرد.
   در این بازدید، درباره رفع موانع و راهکارهای تسریع در تکمیل واحدهای مسکونی بحث و گفت‌وگو شد و مسئول مرکز خدمات استان از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی، اجرا و کیفیت ساخت این پروژه‌ قرار گرفت.
   گفتنی است، این پروژه در مراحل پایانی ساخت قرار داشته و تاکنون 16 واحد از این پروژه به طلاب متقاضی تحویل داده شده است و 12 واحد نیز تا پایان سال تحویل متقاضیان خواهد شد.

   جهت اطلاع از آخرین اخبار، اطلاعیه‌ها و برنامه‌های اختصاصی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی در کانال رسمی اطلاع‌رسانی مرکز خدمات استان در پیام‌رسان «بله» عضو شوید. لطفاً پس از نصب پیام رسان بله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

   https://ble.ir/markaz_khadamat_Kh_razavi

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.