مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب گلپایگان بررسی شد
   کد: 20407
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳
   گلپایگان/ جلسه بررسی مشکلات مسکن طلاب گلپایگان در نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در این شهرستان برگزار شد.
   مشکلات مسکن طلاب گلپایگان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی گلپایگان، در این جلسه که با حضور ائمه جمعه شهرستان گلپایگان برگزار شد گزینه‌هایی درباره تأمین مسکن طلاب این شهرستان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد که استفاده از ظرفیت مسکن مهر و همچنین استفاده از ظرفیت طرح دولتی مسکن ملی از آن جمله بود.
   در عین حال یکی دیگر از گزینه‌ها این بود که بتوان از ظرفیت زمین‌های دولتی بر اساس ضوابط قانونی و مذاکرات انجام یافته بین ائمه جمعه شهرستان گلپایگان و مسئولان استانداری اصفهان استفاده شود.
   گفتنی است، معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مدیرکل نظارت و بازرسی این مرکز، مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه گلپایگان و رئیس اداره مسکن و شهرسازی این شهرستان نیز در این جلسه حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.