مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • عملکرد دبیرخانه هیئت مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه بررسی شد

   کد: 20275
   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰
   جلسه هیئت‌مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با موضوع بررسی عملکرد دبیرخانه هیئت‌مدیره مرکز بررسی شد.
   عملکرد دبیرخانه هیئت مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، جلسه هیئت مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با موضوع بررسی عملکرد دبیرخانه هیئت‌مدیره برگزار شد.
   در این جلسه، آیت الله محمدی خراسانی و حجج اسلام و المسلمین نواب، ربانی، جعفری گیلانی، عباسی و رحیمیان موحد اعضای هیئت مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه حضور داشتند.
   در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی دبیر هیئت مدیره و دکتر خیرآبادی جانشین دبیر هیئت مدیره به تبیین دستاوردهای دبیرخانه در سال 1397 پرداختند و در ادامه حجت الاسلام علیلو رئیس دفتر نظارت و ارزیابی، آقای خرمی کارشناس مسئول دفتر مالی و حسابرسی و همچنین مسئول اداره هماهنگی و مکاتبات دبیرخانه هیئت مدیره به تبیین دستاوردهای سال 1397 و برنامه‌های در حال اجرا در سال 1398 دبیرخانه پرداختند.
   در پایان اعضای هیئت‌مدیره مرکز خدمات ضمن تبیین دیدگاه‌ها و نظرهای خود در خصوص فعالیت‌های دبیرخانه، از تلاش‌ها و دستاوردهای قابل توجه دبیرخانه تقدیر و تشکر کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.