مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات مسکن روستایی حوزویان استان فارس بررسی شد
   کد: 20268
   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
   شیراز/ جلسه معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و بنیاد انقلاب اسلامی استان فارس به منظور بررسی مشکلات مسکن روستایی طلاب و روحانیون استان برگزار شد.
   مشکلات مسکن روستایی حوزویان استان فارس بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس، جلسه معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به منظور بررسی مشکلات مسکن روستایی طلاب و روحانیون استان برگزار شد.
   در این جلسه که حجت الاسلام حسینی معاون مسکن مرکز خدمات استان و مهندس مرتوضی کارشناس مسکن این مرکز و همچنین معاون و کارشناس بخش مسکن روستایی بنیاد مسکن استان حضور داشتند درباره تفاهم‌نامه همکاری دو مجموعه برای ایجاد زیرساخت تأمین مسکن روستایی و همچنین وضعیت طلاب واجد شرایط مسکن روستایی بحث و گفتگو شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.