مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دیدار با مدیر کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی
   کد: 20259
   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸
   ارومیه/ مشکلات پروژه 60 واحدی طلاب ارومیه در اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی بررسی شد.
   دیدار با مدیر کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان غربی، جلسه بررسی مشکلات پروژه 60 واحدی طلاب ارومیه با حضور مهندس سید محسن حمزه لو مدیرکل راه و شهرسازی و مسئولان مرکز خدمات استان برگزار شد.
   در ابتدای جلسه، حجت الاسلام مدبر معاون مرکز خدمات استان ضمن تسلیت ایام شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از همکاری اداره کل راه و شهرسازی با این مرکز قدردانی کرد.
   مهندس حمزه لو مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز ضمن خوش آمد گویی، به مشکلات موجود در پروژه 60 واحدی طلاب ارومیه واقع در منطقه گلشهر اشاره کرد و دلایل آن را جویا شد.
   در ادامه، محمد یزدانی کارشناس مسکن مرکز خدمات استان یکی از دلایل راکد ماندن پروژه را عدم حمایت بانک مسکن در تخصیص وام عنوان کرد و افزود: تورم سه برابری قیمت میلگرد و بتن از دلایل دیگری هستند که مانع از پیشرفت فیزیکی پروژه شده‌اند.
   وی حمایت اداره کل راه و شهرسازی و ارائه راهکار جهت ادامه عملیات و تکمیل پروژه را خواستار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.