مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • با حضور معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری

   مجمع عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برگزار شد

   کد: 20159
   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
   مجمع عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به منظور بررسی گزارش حسابرس مستقل و بازرس و تصویب صورت‌های مالی سال 1397 مرکز خدمات برگزار شد.
   مجمع عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مجمع عمومی مرکز خدمات با حضور دکتر ایروانی معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری و همکاران ایشان، دکتر نادریان رئیس موسسه حسابرسی مفید راهبر و حسابرس مرکز، اعضای هیئت مدیره و معاونان منابع انسانی و مالی و برنامه‌ریزی و همچنین ذی‌حساب مرکز تشکیل شد.
   شایان ذکر است، مرکز خدمات برای پنجمین سال متوالی به دلیل شفافیت، سلامت و انضباط مالی و توجه به ضوابط و مقررات ابلاغی در فرایندهای مالی موفق به کسب رتبه مقبول در گزارش حسابرسی شده است و این موضوع مورد تقدیر اعضای مجمع عمومی قرار گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.