مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • پیگیری مشکلات تحویل واحدهای پروژه 16 واحدی مسکن مهر طلاب خرم‌آباد
   کد: 19869
   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱
   خرم‌آباد/ سرپرست مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان لرستان به منظور بررسی مشکلات تحویل واحدهای پروژه 16 واحدی مسکن مهر طلاب خرم‌آباد با مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کرد.
   پیگیری مشکلات تحویل واحدهای پروژه 16 واحدی مسکن مهر طلاب خرم‌آباد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان لرستان، حجت الاسلام محمدی امین سرپرست مرکز خدمات استان و مهندس سیف معاون مسکن این مرکز با مهندس خالقی مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کردند.
   سرپرست مرکز خدمات استان با اشاره به اینکه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تاکنون جلسات مختلفی با اعضای پروژه تشکیل داده است خواستار تحویل هر چه سریع‌تر واحدهای پروژه شد.
   سپس معاون مسکن مرکز خدمات استان گزارشی از فعالیت‌های انجام شده مانند جابجایی بلوک، آورده نقدی اعضا و پیشرفت فیزیکی پروژه را ارائه کرد.
   در ادامه، مهندس خالقی با تماس تلفنی با معاون بازآفرینی مسکن شهری پیگیری لازم را انجام داد و مقرر شد پس از آماده شدن قراردادهای فروش اقساطی در بانک مسکن و تکمیل آورده نقدی توسط اعضای پروژه، واحدهای مسکونی خود را در اسرع وقت تحویل بگیرند.





   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.