مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در جلسه مرکز خدمات و بنیاد مسکن آذربایجان غربی صورت گرفت
   پیگیری مشکلات مسکن روستایی استان آذربایجان غربی
   کد: 19793
   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
   ارومیه/ نشست مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور مسئولان دو مجموعه و به منظور ایجاد هماهنگی در اجرای تفاهم‌نامه و ارائه تسهیلات روستایی برگزار شد.
   پیگیری مشکلات مسکن روستایی استان آذربایجان غربی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان غربی، جلسه مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، با حضور مسئولان دو مجموعه و به منظور ایجاد هماهنگی در اجرای تفاهم نامه و ارائه تسهیلات روستایی برگزار شد.
   حجت‌الاسلام و‌ المسلمین بهادری مسئول نهاد نمایندگی ولی‌ فقیه در بنیاد مسکن استان ضمن تقدیر از فعالیت‌های گسترده مرکز خدمات، پیگیری مسئولان به منظور تسهیل در اجرای مفاد تفاهم‌نامه را خواستار شد.
   حجت‌الاسلام و المسلمین دلریش، نماینده مرکز خدمات در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از خدمات ارائه شده در زمینه‌های مختلف، افزود: مرکز خدمات پناهگاهی برای طلاب و روحانیون است و امید است این تفاهم نامه بتواند مشکلات تعدادی از طلاب فاقد مسکن را کاهش دهد.
   در ادامه این جلسه، یزدانی کارشناس مرکز خدمات استان با ارائه گزارشی از تفاهم‌نامه قبلی و آمار طلاب برخوردار از تسهیلات مسکن روستایی، تأمین زمین با قیمت تمام شده برای متقاضیان را خواستار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.