مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • خانواده‌های روحانیون مرحوم شهرستان دهگلان تکریم شدند
   کد: 19780
   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
   سنندج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان و رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان دهگلان با تعدادی از خانواده روحانیون مرحوم این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
   خانواده‌های روحانیون مرحوم شهرستان دهگلان تکریم شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، حجج اسلام و المسلمین حسینی فر مدیرکل این مرکز و رضایی رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان دهگلان و آقای موسوی زاده معاون سلامت مرکز خدمات استان با تعدادی از خانواده‌های روحانیون مرحوم شهرستان دهگلان دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدارها، مدیرکل مرکز خدمات استان با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی مرکز خدمات ویژه خانواده‌ها گفت: مرکز خدمات خدمت به خانواده‌های روحانیون مرحوم را افتخار می‌داند و برای رفع مشکلات آنان تمام تلاش خود را انجام می‌دهد.
   رئیس مرکز بزرگ اسلامی دهگلان نیز با قدردانی از فعالیت‌های مرکز خدمات، این خدمات را ارزشمند دانست و گفت: فعالیت‌های مرکز خدمات در کاهش مشکلات طلاب و روحانیون این شهرستان و همچنین خانواده‌های روحانیون مرحوم تأثیر بسیاری داشته است و بارها شاهد بوده‌ام که خانواده‌ها قدردان این خدمات هستند و آن را ارزشمند می‌دانند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.