مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه هماهنگی کانون مرکزی هلال‌احمر طلاب استان کردستان برگزار شد
   کد: 19683
   ۱۳۹۸/۰۹/۲۸
   سنندج/ جلسه هماهنگی کانون مرکزی هلال‌احمر طلاب استان کردستان در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان برگزار شد.
   جلسه هماهنگی کانون مرکزی هلال‌احمر طلاب استان کردستان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، جلسه هماهنگی کانون مرکزی هلال‌احمر طلاب استان در مرکز خدمات برگزار شد.
   در این جلسه، حجج اسلام و المسلمین حسینی فر مدیرکل مرکز خدمات، دهقانی نماینده ولی‌فقیه در هلال‌احمر، مؤمنی معاون امور طلاب و دانش‌آموختگان مرکز مدیریت و همکاران معاونت سلامت مرکز خدمات استان حضور داشتند.
   در ابتدای جلسه، حجت الاسلام و المسلمین حسینی فر ضمن تبریک انتصاب نماینده‌ی جدید ولی‌فقیه در هلال‌احمر استان به فعالیت منسجم و گروهی مرکز خدمات، هلال‌احمر و حوزه‌های علمیه در فعال کردن کانون‌های هلال‌احمر طلاب در مدارس تأکید کرد و افزود: فعالیت چشمگیر طلاب در حادثه سیل اخیر نشان داد که نیاز است طلاب و خانواده‌های ایشان با آموزش‌های هلال‌احمر و امداد و نجات آشنا شوند.
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین دهقانی در این جلسه بر فعال شدن کانون‌های هلال‌احمر طلاب تأکید کرد و گفت: تمام تلاش خود را برای راه‌اندازی این کانون‌ها انجام خواهیم داد و این همکاری را جزو افتخارات این نهاد مردمی می‌دانیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.