مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دیدار با مدیران مدارس علمیه خوانسار و گلپایگان

   کد: 19638
   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
   خوانسار/ سرپرست مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اصفهان و مسئول نمایندگی مرکز خدمات در خوانسار با مدیران مدارس علمیه خوانسار و گلپایگان دیدار و گفتگو کردند.
   دیدار با مدیران مدارس علمیه خوانسار و گلپایگان

   به گزارش روابط عمومی نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در خوانسار، حجج اسلام عسکری سرپرست مرکز خدمات استان اصفهان و زلقیان مسئول نمایندگی خوانسار و آقای ریاحی معاون اداری مالی مرکز خدمات استان با حضور در مدارس علمیه شهرستان‌های خوانسار و گلپایگان با مدیران مدارس علمیه این شهرستان‌ها دیدار و گفتگو کردند.
   همچنین سرپرست مرکز خدمات استان با حجت الاسلام و المسلمین خواجه کریمی امام جمعه شهرستان خوانسار نیز دیدار کرد.
   حجت الاسلام عسکری در این دیدارها به تبیین برنامه‌ها و فعالیت‌های مرکز خدمات در بخش‌های سلامت، مسکن و فرهنگی پرداخت.
   همچنین حجت الاسلام زلقیان در این دیدارها در سخنانی خدمت به طلاب را توفیق الهی دانست و با اشاره به طرح هدفمندی خدمات افزود: بر اساس این رویکرد مرکز خدمات، طلاب و مبلغانی که در انجام رسالت حوزوی خود مجد هستند بیشتر حمایت خواهند شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.