مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • قدردانی رئیس هیئت مدیره مرکز خدمات از عملکرد صندوق قرض‌الحسنه شجره طیبه مرکز

   کد: 19530
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
   قدردانی رئیس هیئت مدیره مرکز خدمات از عملکرد صندوق قرض‌الحسنه شجره طیبه مرکز

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین نواب رئیس هیئت مدیره مرکز خدمات در نامه‌ای از هیئت مدیره، مدیر و کارکنان صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات قدردانی کرد. متن نامه بدین شرح است:

   حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای سید حسن ربانی زید عزه
   رئیس محترم مرکز خدمات حوزه‌های علمیه
   باسلام و تحیت
   نظر به موفقیت روزافزون صندوق قرض‌الحسنه شجره طیبه در عملکرد سال 1397 و گسترش فعالیت آن با توجه به محدودیت‌های موجود و نیز پرداخت قرض‌الحسنه در سطح بسیار گسترده، بدین‌وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود و اعضای محترم هیئت مدیره مرکز خدمات را خدمت جنابعالی و کلیه همکاران آن مرکز به ویژه اعضای محترم هیئت‌مدیره، مدیر و کارکنان صندوق قرض‌الحسنه شجره طیبه ابراز داشته و موفقیت، سعادت و سلامت جنابعالی و کلیه همکاران را از درگاه حضرت احدیت خواهانم.
   سید ابوالحسن نواب
   رئیس هیئت‌مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.