مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مجمع عمومی صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات برگزار شد

   کد: 19506
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
   مجمع عمومی صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با حضور اعضای هیئت امنا و هیئت مدیره صندوق و نماینده معاونت نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری به منظور بررسی عملکرد و گزارش حسابرسی صندوق برگزار شد.
   مجمع عمومی صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مجمع عمومی صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات به منظور بررسی عملکرد و ارائه گزارش حسابرسی صندوق برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین ستوده مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه گزارشی از عملکرد و دستاوردهای صندوق در سال 1397 ارائه کرد و عملکرد صندوق و میزان تسهیلات هدفمند ارائه شده به طلاب، مورد تقدیر اعضای مجمع عمومی قرار گرفت.
   وی در ادامه به مشکلات معیشتی طلاب و روحانیون اشاره کرد و افزایش سرمایه صندوق به منظور رفع بخشی از مشکلات حوزویان را خواستار شدند.
   در ادامه جلسه، گزارش حسابرسی صندوق توسط آقای خانی نماینده موسسه حسابرسی مفید راهبر قرائت شد و بندهای این گزارش مورد بررسی قرار گرفت و اقدامات اصلاحی لازم به تصویب اعضای جلسه رسید. این گزارش بر اساس استانداردهای حسابرسی حائز رتبه مطلوب گردیده است.
   در پایان جلسه، رئیس و اعضای هیئت مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از فعالیت‌ها، ارائه تسهیلات از محل منابع و جذب منابع بانکی به منظور افزایش توان وام دهی صندوق تشکر کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.