مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • همکاری مرکز خدمات و مؤسسه درمان بسیجیان استان کردستان افزایش می‌یابد
   کد: 19232
   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   سنندج/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیر مؤسسه تأمین درمان بسیجیان استان کردستان دیدار و درباره افزایش همکاری‌های دو مجموعه گفتگو کردند.
   همکاری مرکز خدمات و مؤسسه درمان بسیجیان استان کردستان افزایش می‌یابد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزههای علمیه استان کردستان، جلسه هم‌اندیشی حجت‌الاسلام و المسلمین حسینی‌فر مدیرکل این مرکز و آقای نادری مدیر مؤسسه تأمین درمان بسیجیان با حضور معاون و کارشناس سلامت مرکز خدمات استان در این مؤسسه برگزار شد.
   در این دیدار، مدیرکل مرکز خدمات استان با تشکر از همکاری‌های این موسسه با مرکز خدمات اظهار داشت: خدمات سپاه پاسداران در همه عرصه‌ها به‌ویژه درمان چشمگیر و قابل تقدیر است.
   در ادامه، مدیر مؤسسه تأمین درمان بسیجیان گفت: این مؤسسه آمادگی خود را برای ارائه خدمات به روحانیون با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه اعلام می‌کند.
   در این جلسه، زمینه همکاری‌های بیشتر دو مجموعه بررسی و مقرر شد جلساتی برای بررسی نحوه همکاری دو مجموعه برگزار شود.
   در پایان، حجت‌الاسلام و المسلمین حسینی‌فر از حُسن همکاری مؤسسه تأمین درمان بسیجیان به‌ویژه درمانگاه معراج در برگزاری طرح سنجش سلامت طلاب سال 97 تقدیر کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.