مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید اعضای هیئت‌مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از پروژه 15 خرداد(اساتید)

   کد: 19231
   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   اعضای هیئت‌مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از پروژه مسکونی 15 خرداد(اساتید) قم بازدید کردند.
   بازدید اعضای هیئت‌مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از پروژه 15 خرداد(اساتید)

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجج اسلام و المسلمین ربانی رئیس مرکز خدمات، عباسی رئیس جامعه المصطفی و عضو هیئت مدیره و جعفری گیلانی نایب رئیس هیئت مدیره مرکز خدمات با حضور در پروژه مسکونی 15 خرداد قم از این پروژه در حال ساخت بازدید کردند.
   حجت‌الاسلام و المسلمین عباسی عضو هیئت مدیره مرکز خدمات در گفتگو با روابط عمومی این مرکز، با تبریک ایام ولادت پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) و امام صادق (علیه‌السلام) و ضمن خرسندی از اتمام پروژه مسکن اساتید، گفت: الحمدلله پروژه مسکن اساتید پس از چند سال تلاش برادران عزیزمان در مرکز خدمات به ویژه حجت الاسلام و المسلمین ربانی، به اتمام رسیده است.
   وی با اشاره به بازدید اعضای هیئت مدیره از این پروژه، تصریح کرد: بحمدلله عملیات ساخت بسیار مطلوب، سریع و با کیفیت انجام شده و خدمات مناسبی در بخش‌های مختلف این پروژه ارائه شده است.
   رئیس جامعه المصطفی، افزود: امید است احداث این پروژه، خدمتی برای اساتید حوزه‌های علمیه باشد تا بتوانند با آرامشی بیشتر، کار تدریس و پژوهش را در حوزه ادامه دهند.
   وی ضمن تقدیر از تلاش شبانه‌روزی زحمتکشان پروژه، اظهار داشت: امیدواریم سایر امور جزئی پروژه نیز اجرا شود و با نهایی شدن آن، اساتید ارجمند در این پروژه ساکن شوند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.