مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • رئیس و عضو هیئت‌مدیره مرکز خدمات از پروژه مسکونی 15 خرداد بازدید کردند
   کد: 19128
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶
   رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و عضو هیئت‌مدیره این مرکز از پروژه مسکونی در حال ساخت 15 خرداد قم بازدید کردند.
   رئیس و عضو هیئت‌مدیره مرکز خدمات از پروژه مسکونی 15 خرداد بازدید کردند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین ربانی رئیس مرکز خدمات و آیت الله محمدی خراسانی عضو هیئت مدیره این مرکز با حضور در پروژه مسکونی 15 خرداد قم از این پروژه در حال ساخت بازدید کردند.
   معاون مسکن مرکز خدمات در گفتگو با روابط عمومی مرکز با اشاره به مراحل پایانی آماده سازی پروژه گفت: آب و برق پروژه کاملاً وصل شده و قابل استفاده است.
   وی با بیان اینکه تأییدیه‌های 6 بلوک در رابطه با نصب کنتورهای گاز اخذ شده و 2 بلوک در حال اخذ تأییدیه نهایی است، گفت: بلافاصله بعد از تکمیل تأییدیه‌ها، مراحل تایید نهایی نظام مهندسی انجام و نصب کنتورها عملیاتی می‌شود.
   حجت الاسلام و المسلمین رفیعی ادامه داد: بیش از 95 درصد از محوطه سازی به اتمام رسیده است و تا هفته آینده به صورت کامل اجرا خواهد شد.
   وی بیان کرد: شرح و رفع نقص کلیه آسانسورها انجام شده و آماده بهره‌برداری است ولی منتظر تاییدیه اداره استاندارد برای بهره‌برداری نهایی هستیم.
   معاون مسکن مرکز خدمات گفت: تا قبل از تأییدیه اداره استاندارد، برای رفاه ساکنین پروژه و رفع نیازهای اولیه آنان، یک دستگاه آسانسور تحویل نماینده هر بلوک خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.