مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • زمینه‌های خوداشتغالی خانواده‌های طلاب قم بررسی شد
   کد: 19122
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶
   قم/ نخستین جلسه شناخت ظرفیت‌های حوزوی در زمینه بسترسازی کسب و کار خانواده‌های طلاب با حضور مسئولان مراکز حوزوی در مرکز خدمات استان قم برگزار شد.
   زمینه‌های خوداشتغالی خانواده‌های طلاب قم بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قم، نخستین جلسه شناخت ظرفیت‌های حوزوی در زمینه بسترسازی کسب و کار خانواده‌های طلاب و ارائه مشاوره کسب‌وکار به خانواده‌های طلاب و روحانیون به همت اداره کل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات استان و با حضور نمایندگانی از مراکز حوزوی در این مرکز برگزار شد.
   گفتنی است، مدیر مرکز خدمات استان، نمایندگانی از معاونت دانش‌آموختگان مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و برادران، مدیرکل امور طلاب و خانواده جامعه الزهرا، مدیر مجتمع شهید حقانی شهرک مهدیه، مدیر حوزه علمیه خواهران جعفریه، رئیس اداره توانمندسازی و خوداشتغالی مرکز خدمات کشور و مسئولان مدیریت توانمندسازی مرکز خدمات قم و پردیسان حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.