مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در جلسه مشترک با مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور
   مشکلات طلاب و روحانیون اهل سنت استان کردستان بررسی شد
   کد: 19094
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
   سنندج/ جلسه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان و مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با هدف بررسی مشکلات طلاب اهل سنت استان برگزار شد.
   مشکلات طلاب و روحانیون اهل سنت استان کردستان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، نشست بررسی مشکلات طلاب اهل سنت با حضور حجج اسلام و المسلمین حسینی‌فر مدیرکل مرکز خدمات و منتظری مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور و سایر مسئولان این دو نهاد در مرکز خدمات برگزار شد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در ابتدای این جلسه برگزاری جلسات هدفمند و منسجم دو مجموعه در سال‌های گذشته را موجب هماهنگی هر چه بیشتر و برطرف شدن بسیاری از مشکلات طلاب و روحانیون اهل سنت در کردستان دانست.
   مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با تشکر از تلاش‌های مرکز خدمات در پشتیبانی از ماموستایان، راستی‌آزمایی فعالیت‌های طلبگی طلاب اهل سنت خواهران را گام مهمی در هدفمندی ارائه خدمات عنوان کرد و از آمادگی این مجموعه در تحقق این مهم خبر داد.
   همچنین، آقای احمدپور معاون آموزش مرکز بزرگ اسلامی درباره مشکلات حوزه مسکن طلاب و روحانیون اهل سنت مطالبی را بیان کرد.
   در ادامه جلسه، معاونان و کارشناسان دو مجموعه نکات و مسائلی را در حوزه کاری مشترک مطرح کردند و این مسائل، مورد بحث و تبادل نظر اعضای حاضر در جلسه قرار گرفت.
   بررسی راه‌های ایجاد سرفصل تسهیلات قرض‌الحسنه ویژه روحانیون استان، تسریع در روند صدور خدمات کارت‌های طلاب اهل‌سنت و پالایش و بازنگری فعالیت طلاب و روحانیون خواهر اهل‌سنت به منظور هدفمندی ارائه خدمات از مهم‌ترین مصوبه‌های این جلسه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.