مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • طرح مسکن روستایی طلاب فاقد مسکن در استان همدان اجرا می‌شود
   کد: 19031
   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
   همدان/ نشست مشترک مدیران کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان با موضوع تأمین مسکن طلاب فاقد مسکن در روستاهای استان برگزار شد.
   طرح مسکن روستایی طلاب فاقد مسکن در استان همدان اجرا می‌شود

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان، نشست مشترک حجت الاسلام و المسلمین بسطامی مدیرکل این مرکز و مهندس ظفری مدیرکل بنیاد مسکن استان با موضوع تأمین مسکن طلاب فاقد مسکن در روستاهای استان در دفتر بنیاد برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین بسطامی با قدردانی از تعامل مناسب بنیاد مسکن استان با مرکز خدمات در اجرای تفاهم‌نامه همکاری دو مجموعه، توجه ویژه به طلاب فاقد مسکن در روستاها را که تاکنون از تسهیلات و امکانات بنیاد مسکن استفاده نکرده‌اند خواستار شد.
   مهندس ظفری با تشکر از پیگیری‌های مستمر مرکز خدمات برای رفع مشکلات مسکن طلاب استان، گفت: بنیاد مسکن استان آمادگی دارد بر اساس تفاهم‌نامه دو مجموعه در تأمین مسکن روستایی، با مرکز خدمات همکاری کند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.