مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • شرایط جدید پروژه 16 واحدی مسکن مهر طلاب خرم‌آباد به متقاضیان ابلاغ شد
   کد: 19014
   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
   خرم‌آباد/ جلسه توجیهی متقاضیان پروژه ۱۶ واحدی مسکن مهر طلاب خرم‌آباد به‌منظور ابلاغ شرایط جدید پروژه با حضور اعضا برگزار شد.
   شرایط جدید پروژه 16 واحدی مسکن مهر طلاب خرم‌آباد به متقاضیان ابلاغ شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان لرستان، جلسه توجیهی متقاضیان پروژه ۱۶ واحدی مسکن مهر طلاب خرم‌آباد به منظور ابلاغ شرایط جدید پروژه با حضور اعضا، حجت الاسلام محمدی امین سرپرست مرکز خدمات استان و مهندس سیف معاون مسکن مرکز خدمات استان تشکیل شد.
   حجت الاسلام محمدی امین در این جلسه گفت: در شرایط کنونی بازار مسکن، عرضه بسیار بیشتر از تقاضا است و موجب شده مشکلات بسیاری برای مردم ایجاد شود.
   وی به تبیین برخی مشکلات طلاب و روحانیان استان در بخش مسکن پرداخت و گفت: معاونت مسکن مرکز خدمات تلاش کرده است با اتکای به خداوند متعال و توجهات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) باری از دوش طلاب و روحانیان در زمینه مسکن بردارد.
   سرپرست مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان افزود: بر اساس رویکرد هدفمندی مرکز خدمات، افراد تأثیرگذار در تبلیغ و مأموریت حوزه در اولویت ارائه خدمات قرار دارند.
   وی به خدمات مرکز ویژه معمرین و خانواده‌های مرحومین اشاره کرد و گفت: در گذشته بعد از اینکه روحانیون فوت می‌کردند کسی نبود که از خانواده آنها حمایت کند و آنها با مشکلات بسیاری مواجه می‌شدند ولی امروز مرکز خدمات تلاش می‌کند در حد بضاعت خود از آنها حمایت کند.
   همچنین، مهندس سیف گزارشی از اقدامات و پیگیری‌های انجام شده در پروژه شامل شرایط جدید پروژه و بلوک تغییر یافته از A23 به B10 ، افزایش قیمت‌های واحدها، جلسات تشکیل شده با استاندار، مدیرکل راه و شهرسازی، معاون عمرانی استانداری، مدیرکل دفتر فنی و ... و همچنین پیگیری‌های انشعابات پروژه ارائه کرد.
   در پایان معاون مسکن مرکز خدمات استان به سؤالات اعضای پروژه پاسخ داد.
   در این جلسه مقرر شد اعضای پروژه در اسرع وقت نسبت واریز مبالغ اعلام شده از سوی اداره کل راه و شهرسازی اقدام کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.