مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در جلسه‌ای با حضور مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی
   تفاهم‌نامه روستایی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و بنیاد مسکن بررسی شد
   کد: 18975
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
   بجنورد/ جلسه بررسی مفاد تفاهم‌نامه روستایی مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور مدیران کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و بنیاد مسکن خراسان شمالی برگزار شد.
   تفاهم‌نامه روستایی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و بنیاد مسکن بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان شمالی، در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین توسلی نژاد مدیرکل این مرکز ضمن تشکر از برگزاری این جلسه و عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، گزارشی از آمار طلاب و روحانیان استان و فعالیت‌های مرکز خدمات ارائه کرد.
   وی گفت: طبق تفاهم‌نامه روستایی در سال 1395، استان خراسان شمالی دارای 8 سهمیه تسهیلات روستایی بوده که با همکاری دلسوزانه بنیاد مسکن تمامی سهمیه‌ها مورد استفاده قرار گرفت.
   مدیرکل مرکز خدمات استان ادامه داد: در تفاهم‌نامه جدید روستایی نیز در مجموع در سطح کشور تعداد 500 سهمیه برای طلاب و روحانیان در نظر گرفته شده است و طرفین این تفاهم‌نامه هریک دارای تعهداتی در این خصوص هستند.
   وی گفت: امیدواریم با تلاش و هماهنگی معاون روستایی بنیاد مسکن استان و کارشناس مسکن مرکز خدمات گام مهمی برداشته شود و از ظرفیت موجود بهره‌برداری لازم را انجام دهیم.
   مهندس محمدی مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی ضمن خوش آمدگویی و خیرمقدم گفت: انعقاد مجدد تفاهم‌نامه روستایی میان دو مجموعه را به فال نیک گرفته و بسیار امیدوار هستیم که بتوانیم با تلاش همکاران این بنیاد و یاری مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خدمت خالصانه‌ای به طلاب و روحانیان در روستاها و مناطق محروم انجام دهیم.
   مدیرکل بنیاد مسکن استان پس از قرائت تعهدات بنیاد مسکن در تفاهم‌نامه بیان کرد: هیچ‌گونه مشکلی در اجرای این تعهدات وجود ندارد و آمادگی ارائه خدمات به متقاضیان را داریم.
   یادآوری می‌شود معاونین مسکن روستایی و مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کارشناس مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان نیز از حاضرین در جلسه بودند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.