مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در دیدار با استاندار سیستان و بلوچستان
   مشکلات مسکن حوزویان سیستان و بلوچستان بررسی شد
   کد: 18930
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
   زاهدان/ استاندار سیستان و بلوچستان و معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور به منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب استان دیدار و گفتگو کردند.
   مشکلات مسکن حوزویان سیستان و بلوچستان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان، حجج اسلام و المسلمین رفیعی معاون مسکن مرکز خدمات کشور و مهدی نژاد سرپرست مرکز خدمات استان و آقای آمره جانشین معاونت منابع انسانی و مالی مرکز خدمات با هدف بررسی مشکلات مسکن طلاب استان با آقای موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کردند.
   در ابتدای این دیدار، معاون مسکن مرکز خدمات گزارشی از فعالیت‌های این مرکز به طلاب و روحانیون اعم از شیعه و سنی، خواهر و بردار و ایرانی و غیر ایرانی ارائه کرد و در ادامه به تبیین برخی مشکلات طلاب و روحانیان استان در بخش مسکن پرداخت و گفت: معاونت مسکن مرکز خدمات تلاش کرده است با اتکال به خداوند متعال و توجهات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) باری از دوش طلاب و روحانیان در زمینه مسکن بردارد.
   سرپرست مرکز خدمات استان در این جلسه بیان کرد: بر اساس رویکرد هدفمندی مرکز خدمات، عناصر تأثیرگذار در تبلیغ به خصوص تأمین مسکن طلاب در اولویت ارائه خدمات قرار دارند.
   وی افزود: خدمات مرکز علاوه بر تأمین مسکن طلاب شامل خدمات فرهنگی، توانمندسازی معیشتی، سلامت و ... است.
   در پایان آقای موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان نیز ضمن خوش‌آمد گویی، آمادگی خود را برای همکاری با مرکز خدمات اعلام کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.