مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون سیستان و بلوچستان برگزار شد
   کد: 18884
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
   زاهدان/ دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان سیستان و بلوچستان با حضور سرپرست مرکز خدمات و معاون عمرانی استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی استان برگزار شد.
   جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون سیستان و بلوچستان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان، دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان با حضور سرپرست مرکز خدمات و معاون عمرانی استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی استان برگزار شد.
   عطاءالله اکبری مدیرکل راه و شهرسازی استان در این جلسه گفت: با توجه به گذشت مدت زمان اندکی از شروع طرح مسکن و استقبال فراوان طلاب و روحانیون از این طرح، امید است با همکاری و انجام اقدامات لازم بتوانیم مشکلات مسکن طلاب استان را هرچه سریع‌تر رفع کنیم.
   وی با اشاره به وضعیت کنونی پروژه مسکن زاهدان، از معاونت عمرانی استانداری خواست تا مطابق هماهنگی‌های به عمل آمده از طرف دفتر امام جمعه شهرستان زاهدان، هر چه سریع‌تر به کمک استانداری و راه و شهرسازی استان اقدامات مناسبی در این خصوص انجام پذیرد.
   در ادامه، حجت الاسلام مهدی نژاد سرپرست مرکز خدمات استان با اشاره به مشکلات حوزویان استان در زمینه مسکن، همکاری همه مجموعه‌ها برای کاهش این مشکلات را خواستار شد.
   در ادامه، آقای اکبری مدیرکل راه و شهرسازی استان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در طرح ملی مسکن و عزم دولت برای به نتیجه رسیدن تأمین مسکن برای مردم، برای همکاری با مرکز خدمات در این زمینه اعلام آمادگی کرد.
   در این جلسه مقرر شد موضوع مسکن طلاب و روحانیون و شرکت سازنده پروژه مسکن طلاب شهرستان زاهدان، در جلسه مشترک استانداری، راه و شهرسازی، مرکز خدمات و شرکت سازنده در دفتر فنی استانداری بررسی و رفع شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.