مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات پروژه 24 واحدی طلاب بجنورد بررسی شد

   کد: 18828
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
   بجنورد/ مدیرکل املاک و امور بهره‌برداران مرکز خدمات کشور و معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی به‌منظور بررسی مشکلات طلاب این استان دیدار کردند.
   مشکلات پروژه 24 واحدی طلاب بجنورد بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان شمالی، در نشستی با حضور آقای خان احمدی مدیرکل املاک و امور بهره‌برداران مرکز خدمات کشور و حجت الاسلام والمسلمین توسلی نژاد مدیر مرکز خدمات و مهندس عمادیان فر معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان، مشکلات پروژه 24 واحدی طلاب در شهرک گلستان بجنورد بررسی شد.
   مدیرکل املاک و امور بهره‌برداران مرکز خدمات ضمن تشکر از برگزاری این جلسه و پیگیری مشکلات پروژه 24 واحدی گفت: مدت 3 سال است که از زمان تفاهم‌نامه این پروژه می‌گذرد اما همچنان به نتیجه نرسیده است و مشکلاتی مانند ناقص بودن آسانسورها، آیفون‌ها، ناقص بودن رادیاتورها، و ... همچنان باقی است.
   وی گفت: در این جلسه بنا بر این است که ان‌شاءالله تصمیم نهایی و جدی گرفته شود تا نواقص کار را برطرف گردد.
   در ادامه جلسه سه پیشنهاد از سوی مدیرکل املاک و امور بهره‌برداران مرکز خدمات مطرح شد و از مهندس عمادیان فر درخواست شد این پیشنهادها را با پیمانکار پروژه مطرح کند و پیمانکار یکی از این سه پیشنهاد را برای خاتمه کار پروژه بپذیرد.
   مهندس عمادیان فر معاون بازآفرینی شهری و مسکن استان نیز گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان مصمم است مشکلات مسکن مهر و پروژه‌های ناقص استان خاتمه یابد و حتماً پیشنهادهای مطرح‌شده را با پیمانکار پروژه 24 واحدی طلاب در میان گذاشته و ظرف چند روزه آینده نتیجه را به اطلاع مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان می‌رساند.
   پس از این جلسه مدیرکل املاک و امور بهره‌برداران مرکز خدمات و مهندس غلامعلی زاده کارشناس مسکن مرکز خدمات استان از پروژه رهبری بجنورد که در حال تکمیل عضو بوده و 98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد بازدید کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.