مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب خرم‌آباد بررسی شد
   کد: 18814
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
   خرم‌آباد/ در جلسه‌ای با حضور مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و معاون بازآفرینی مسکن شهری اداره کل راه و شهرسازی استان لرستان مشکلات طلاب خرم آباد بررسی شد.
   مشکلات مسکن طلاب خرم‌آباد بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه لرستان، مهندس سیف معاون مسکن این مرکز و مهندس پیامنی معاون بازآفرینی مسکن شهری اداره کل راه و شهرسازی استان از پروژه 16 واحدی مسکن مهر طلاب خرم‌آباد بازدید کردند.
   پس از این بازدید، مدیر مرکز خدمات استان در جلسه‌ای که با معاون بازآفرینی مسکن شهری اداره کل راه و شهرسازی داشت، تسریع در تحویل واحدهای پروژه را خواستار شد.
   مهندس پیامنی در این جلسه برای همکاری با مرکز خدمات در این زمینه قول مساعد داد.
   گفتنی است، نام‌نویسی از متقاضیان در پروژه 16 واحدی مسکن مهر طلاب خرم‌آباد انجام شده و پروژه حدود 70 درصد پیشرفت داشته است ولی به دلیل افزایش قیمت مصالح با کندی پیش می‌رود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.