مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در دیدار استاندار اردبیل و معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه
   مشکلات مسکن حوزویان استان اردبیل بررسی شد
   کد: 18770
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
   اردبیل/ معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و استاندار اردبیل به‌منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب این استان دیدار و گفتگو کردند.
   مشکلات مسکن حوزویان استان اردبیل بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل، حجت الاسلام و المسلمین رفیعی معاون مسکن مرکز خدمات کشور و مهندس بهنامجو استاندار اردبیل به منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب استان دیدار و گفتگو کردند.
   معاون مسکن مرکز خدمات ضمن قدردانی از همکاری استانداری اردبیل با این مرکز، به تشریح مأموریت و فعالیت‌های مرکز خدمات پرداخت.
   وی ضمن اشاره به مشکلات طلاب و روحانیون استان در زمینه مسکن، خواستار افزایش همکاری استانداری با مرکز خدمات شد.
   مهندس بهنامجو در این جلسه با اشاره به برخی پروژه‌های در حال ساخت در استان، بر همکاری استانداری با مرکز خدمات برای رفع مشکلات مسکن طلاب استان تأکید کرد.
   گفتنی است در این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین کریمی مدیر مرکز خدمات استان، آقای سلطان محمدی مدیرکل پشتیبانی مرکز خدمات کشور، مهندس اله بخش کارشناس مسکن مرکز خدمات استان نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.