مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی
   مشکلات مسکن طلاب استان خراسان جنوبی بررسی شد
   کد: 18700
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
   بیرجند/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی به منظور بررسی مشکلات طلاب استان دیدار و گفتگو کردند.
   مشکلات مسکن طلاب استان خراسان جنوبی بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین جعفری راد مدیر این مرکز و مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار و گفتگو کردند.
   این جلسه به میزبانی بنیاد مسکن و با هدف تسهیل در واگذاری زمین‌های موجود در سطح استان برگزار شد.
   حجت الاسلام والمسلمین جعفری راد با بیان اینکه اکثر طلاب استان با مشکل مسکن مواجه هستند، گفت: مرکز خدمات امیدوار است با همکاری بنیاد مسکن درخصوص واگذاری زمین‌هایی که شرایط واگذاری را دارند بتواند گام مؤثری برای رفع مشکل مسکن طلاب بردارد.
   در ادامه جلسه، مهندس آسمانی مقدم با ارائه گزارشی از نحوه واگذاری زمین‌های موجود در سطح استان و چگونگی شرایط تخصیص، در خصوص تسهیل در روند اجرایی واگذاری قول مساعد داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.