مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن استان اردبیل برگزار شد
   کد: 18649
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
   اردبیل/ جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن استان اردبیل با هدف رفع مشکلات مسکن طلاب و روحانیون استان برگزار شد.
   جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن استان اردبیل برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل، جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن استان با هدف رفع مشکلات مسکن طلاب و روحانیون در استانداری اردبیل برگزار شد.
   در این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین کریمی مدیر مرکز خدمات استان ضمن تقدیر از اهتمام مسئولان نسبت به حل مشکلات مسکن طلاب و روحانیون، به خصوص در پروژه 72 واحدی سینا، توجه ویژه مسئولان در حل مشکلات برخی از پروژه‌های در دست احداث را خواستار شد.
   مهندس اله بخش کارشناس مسکن مرکز خدمات اردبیل نیز با ارائه گزارشی از تکمیل و تحویل پروژه 72 واحدی سینا، خواستار انعقاد تفاهم‌نامه با اداره کل بنیاد مسکن برای واگذاری تعدادی از واحدهای در دست احداث به طلاب شد.
   در ادامه، آقای کنعان پور مدیرکل دفتر امور فنی استانداری نیز ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان، برای حل مشکلات پیمانکار، تکمیل فاز 2 ساختمان اداری و همچنین مشکل ورودی اردوگاه فرهنگی آموزشی سرعین قول همکاری داد.
   شایان ذکر است در این جلسه معاون فرماندار اردبیل، معاون مدیرکل بنیاد مسکن، معاون مدیرکل راه و شهرسازی و معاون شهردار اردبیل نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.