مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • استاندار خوزستان از پروژه 130 واحدی پردیس اهواز بازدید کرد
   کد: 18628
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
   اهواز/ استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان این استان از پروژه 130 واحدی طلاب و روحانیون پردیس اهواز بازدید کردند.
   استاندار خوزستان از پروژه 130 واحدی پردیس اهواز بازدید کرد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خوزستان، دکتر رضا شریعتی استاندار خوزستان، معاونین و مشاورین و مدیرکل روابط عمومی استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی، مدیر بانک مسکن و مدیر مرکز خدمات استان از پروژه 130 واحدی طلاب و روحانیون پردیس اهواز بازدید کردند.
   دکتر غلامرضا شریعتی در این بازدید از کیفیت پروژه و همچنین ایجاد کارآفرینی و اشتغال بومی در این پروژه ابراز خرسندی کرد و برای تسریع در اجرای آن قول همکاری مساعد داد.
   وی گفت: بحث محوطه‌سازی را از طریق شهرداری و دریافت تخفیف از سازمان ملی زمین و مسکن پیگیری خواهند کرد.
   در این بازدید مشاور و پیمانکار پروژه گزارشی از وضعیت آن ارائه کرد و با اشاره به اینکه تاکنون 67 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است از تحویل واحدها در خرداد سال 99 خبر داد.
   در این بازدید مهندس رضا رضایی مدیرکل راه و شهرسازی استان پیشنهاد کرد این اداره کل و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در اجرای طرح مسکن ارزان‌قیمت همکاری کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.