مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در دیدار معاون مسکن مرکز خدمات و استاندار آذربایجان غربی
   مشکلات مسکن طلاب استان آذربایجان غربی بررسی شد
   کد: 18191
   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱
   ارومیه/ معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور و جمعی از مسئولان این مرکز با استاندار آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کردند.
   مشکلات مسکن طلاب استان آذربایجان غربی بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان غربی، حجت الاسلام و المسلمین رفیعی معاون مسکن مرکز خدمات و جمعی از مسئولان این مرکز با دکتر شهریاری استاندار استان دیدار و گفتگو کردند.
   در ابتدای این دیدار، معاون مسکن مرکز خدمات گزارشی از فعالیت‌های این مرکز به طلاب و روحانیون اعم از شیعه و سنی، خواهر و بردار و ایرانی و غیر ایرانی ارائه کرد.
   وی همچنین به تبیین برخی مشکلات طلاب و روحانیان استان در بخش مسکن پرداخت و گفت: معاونت مسکن مرکز خدمات تلاش کرده است با اتکال به خداوند متعال و توجهات مقام معظم رهبری باری از دوش طلاب و روحانیان در زمینه مسکن بردارد.
   حجت الاسلام و المسلمین راحلی مدیر مرکز خدمات استان ضمن قدردانی از استاندار آذربایجان غربی برای برگزاری این جلسه، توجه بیشتر مسئولان استانی به خلا فرهنگی در جامعه و همچنین حمایت از طلاب و روحانیون که افسران جنگ نرم در جامعه هستند را خواستار شد.
   دکتر شهریاری استاندار آذربایجان غربی نیز ضمن خوش آمد گویی، خواهان افزایش تعامل مرکز خدمات با سایر دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی استان شد و آمادگی خود را برای همکاری با مرکز خدمات اعلام کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.