مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار با مدیرکل اداره راه و شهرسازی خراسان جنوبی
   کد: 17941
   ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
   بیرجند/ مدیران مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی به‌منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب استان دیدار و گفتگو کردند.
   دیدار با مدیرکل اداره راه و شهرسازی خراسان جنوبی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین جعفری راد مدیر مرکز خدمات استان با مهندس جعفری مدیرکل اداره راه و شهرسازی دیدار و گفتگو کرد.
   حجت الاسلام هادی جعفری راد در ابتدای جلسه گفت: روحانیت از پیشتازان نهضت و از مؤلفه‌های اصلی امنیت و پایداری نظام است و در عین حال طلاب و روحانیون جزء اقشار کم درآمد هستند و نیاز است دستگاه‌های اجرایی کشور حمایت بیشتری از این قشر داشته باشند تا با دغدغه کمتری به رسالت اصلی خود بپردازند.
   مهندس جعفری با بیان اینکه ارائه خدمات مسکن به اقشار مختلف جامعه از وظایف اصلی این اداره است، گفت: کمبود زمین برای ساخت و ساز در حاشیه شهرهای بزرگ یکی از مشکلات اصلی این اداره است.
   در پایان مدیرکل راه و شهرسازی نیز با استقبال از طرح‌ها و نظرهای مدیر مرکز خدمات استان، بر بهبود و تسهیل در ارائه خدمات تأکید کرد و افزود: اداره کل راه و شهرسازی از هیچ‌گونه کمکی در جهت رفع مشکلات مسکن طلاب استان دریغ نخواهد کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.