مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دهمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان گیلان برگزار شد
   کد: 17855
   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲
   رشت/ دهمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان گیلان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و دیگر اعضای جلسه برگزار شد.
   دهمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان گیلان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، دهمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مدیران کل راه و شهرسازی، دفتر فنی استانداری، اوقاف و امور خیریه و بنیاد مسکن استان، در دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد.
   حجت الاسلام والمسلمین لاکانی مدیر مرکز خدمات استان از تلاش تمام اعضا، مخصوصاً بنیاد مسکن استان برای پیگیری مشکلات طلاب عضو مسکن مهر در شهرهای سیاهکل و کیاشهر و رفع این مشکلات تشکر کرد و از اعضای جلسه درخواست نمود نسبت به تسریع در حل مشکلات موجود اقدامات مؤثرتری را در برنامه کاری خود قرار دهند.
   در ادامه مهندس اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رئیس شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان راهکارهایی را برای رفع مشکل اعضای پروژه‌های مذکور ارائه کرد.
   در پایان جلسه، مهندس بابایی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان از تعیین تکلیف کلیه پروژه‌های تحت نظارت اداره کل بنیاد مسکن تا پایان سال جاری خبر داد.
   در ادامه جلسه، مصوبات جلسات قبل و اقدامات انجام گرفته در این خصوص مورد بررسی قرار گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.