مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قابل توجه طلاب و روحانیون سراسر کشور

   آخرین مهلت ارائه اسناد پزشکی به شرکت بیمه آسیا

   کد: 17835
   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
   آخرین مهلت ارائه اسناد پزشکی به شرکت بیمه آسیا

   با توجه به اتمام دوره قرارداد بیمه مازاد درمان سال 98-97(بیمه تکمیلی) در تاریخ 98.03.31 موارد زیر، جهت اطلاع اعلام می‌شود:
   1ـ دوره قرارداد بیمه مازاد درمان، سال 98-97 (بیمه تکمیلی) تا تاریخ 98.03.31 است.
   2ـ مهلت تحویل اسناد درمانی قرارداد فوق تا پایان شهریور 98 است.
   تذکر: حداکثر مهلت ارائه اسناد درمانی، از تاریخ صدور سند درمانی، 6 ماه است. (به‌طور مثال: اسناد درمانی دی ماه 97 حداکثر تا تاریخ 98.03.31)؛
   ـ اسناد درمانی مربوط به سه ماهه ابتدایی سال 98 حداکثر تا تاریخ 98.06.31؛
   3ـ طلاب و روحانیان عزیز باید در هنگام ارائه اسناد پزشکی و درمانی خود به رابطین شرکت بیمه‌گر مستقر در مراکز خدمات حوزه‌های علمیه سراسر کشور، رسید تحویل اسناد را از متصدی تحویل بگیرند تا در صورت هرگونه شکایتی، بتوان اسناد پزشکی و درمانی تحویل داده شده را ردگیری کرد.
   4ـ همه طلاب و روحانیون می‌توانند با مراجعه به پنل شخصی خود در سامانه سخا، قسمت تسهیلات بیمه، قسمت بیمه تکمیلی، اطلاعات تکمیلی را در خصوص پوشش بیمه مازاد درمان و بیمه عمر و حوادث خود و خانواده، میزان سهم مشارکت، میزان پرداخت‌های اسناد درمانی، جدول تعهدات و ... به تفکیک هر قرارداد مطلع شوند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.