مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نهمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان گیلان برگزار شد
   کد: 17473
   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
   رشت/ نهمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان گیلان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و اعضای جلسه در دفتر معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار برگزار شد.
   نهمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان گیلان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، نهمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و اعضای جلسه برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه که در دفتر معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین لاکانی ضمن خیر مقدم و تبریک سال جدید و ایام مبارک ماه رمضان، از همکاری‌ها و تلاش اعضا در سال گذشته تشکر کرد.
   مهندس اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رئیس شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان نیز با اشاره به ظرفیت‌های موجود در مسکن‌های مهر ساخته شده در استان، خواهان استفاده هر چه بیشتر از پتانسیل‌های موجود در این پروژه‌ها شد.
   مهندس بابایی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان از وجود ظرفیت خالی در پروژه مسکن مهر سیاهکل و مهندس علی نیا معاون مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی نیز از وجود ظرفیت خالی در پروژه مسکن مهر شهرستان فومن، جهت تأمین مسکن طلاب و روحانیون استان خبر داد.
   در پایان جلسه مصوبات جلسات قبل و اقدام انجام گرفته در این خصوص مورد بررسی قرار گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.