مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه مشترک مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران با مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان تهران

   کد: 1453
   ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
   جلسه مشترک مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران با مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان تهران
   جلسه مشترک مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران با مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان تهران

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران، دومین جلسه مشترک مرکز خدمات حوزه های علمیه استان با مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان تهران مورخ 1392.08.26 از ساعت 9 صبح الی 11 با حضور حجج الاسلام و آقایان: اکبری، صادقیان، کبیریان، سماوات، گودرزی، باقری، و آقایان: جدی، امیری برگزار گردید.

   در ابتدا حضرت حجه الاسلام و المسلمین جناب آقای اکبری به میهمانان عزیزه مرکز مدیریت خیر مقدم گفتند و فرمودند در اصل هر دو مرکز سر یک سفره هستیم و خدا را شکر می کنیم که توفیق داده است تا بتوانیم به سربازان امام زمان (عج) خدمت کنیم و با توجه به درخواست های آیت الله خسرو شاهی مدیر محترم مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان تهران اولین قدم مرکز را با یک کار دینی فرهنگی برداشتیم و امکان استفاده طلاب و روحانیون معزز را برای تهیه کتب درسی با تخفیف قابل توجه فراهم نمودیم و از حجه الاسلام جناب آقای گلستانی که ناشر می باشد خواهش می کنم تا ما را در این امر یاری نمایند و راه های ارسال کتب و دسترسی طلاب و روحانیون محترم بررسی گردید و حجه الاسلام و المسلمین جناب آقای کبیریان معاونت محترم آموزش مرکز مدیریت استان تهران ضمن تشکر از حاج آقای اکبری و همکاران محترم مرکز خدمات فرمودند:

   هر دو مرکز هدف مشترکی را دنبال می کنند و امیدواریم بتوانیم آسایش طلاب و روحانیون محترم را فراهم آوریم و در ادامه جناب آقای باقری رئیس اداره پذیرش گزارشی از پرونده های تحت پوشش ارائه نموده و لیست طلاب و روحانیون محترم را از مرکز مدیریت درخواست نمودند.
    مصوبات این جلسه عبارتنداز:
   1- تخفیف کتب درسی برای طلاب و روحانیون محترم برای سال تحصیلی آینده با تخفیف ویژه و قابل توجه که متعاقباٌ اعلام خواهد شد.
   2- ارائه لیست طلاب و روحانیون محترم توسط مرکز مدیریت جهت تمدید پرونده های پذیرش مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران.
   3- ارائه لیست اساتید و طلاب ممتاز تحصیلی توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان تهران به مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران.
   4- پیگیری مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران از ستاد مرکز خدمات جهت هماهنگی با شورای مدیریت حوزه های علمیه برای فعال سازی قفل نرم افزاری مرکز مدیریت برای مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران تا تبادل اطلاعات بصورت آنلاین اقدام شود.

   ناشناس
   04/09/1392  08:32
   پاسخ 1 0
   حوزه علمیه نسبت به پاسخگویی جامعه اسلامی از همه ظرفیت خود استفاده نکرده و زیر ساخت های تبلیغی حوزه باید اصلاح شود چرا طلاب کمتر به تهران مهجرت میکنند ج مشکل مسکن و گرانی و نورم در این شهر لذا شهرهای کلان حمایت ویژه مسولین را می خواهد با تشکر از زحمات شما
   ناشناس
   28/08/1392  08:13
   پاسخ 1 0
   خدا را شاکریم از اتحاد و همدلی موجود انشاءا... ماجور عنداله باشید

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.