مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • قابل توجه طلاب و روحانیان سراسر کشور

   دریافت اسناد پزشکی در تعطیلات نوروزی مراکز خدمات

   کد: 16885
   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
   دریافت اسناد پزشکی در تعطیلات نوروزی مراکز خدمات

   معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات به اطلاع می‌رساند، علی‌رغم تعطیلات نوروزی مراکز خدمات سراسر کشور از تاریخ 1397.12.29 تا 1398.01.16، اسناد پزشکی توسط بیمه آسیا در روزهایی که تعطیل رسمی نیستند دریافت می‌شود.
   طلاب و روحانیان مراکز خدمات استان‌های قم، خراسان رضوی و اصفهان برای ارائه اسناد پزشکی و همچنین صدور معرفی‌نامه به مراکز درمانی طرف قرارداد، می‌توانند در روزهای غیر تعطیل طبق روال روزهای گذشته، به مراکز خدمات استان مربوطه و یا شعب سرپرستی بیمه آسیا در استان خود مراجعه کنند.
   همچنین از آنجا که ممکن است در برخی از مراکز (به‌ویژه مراکز کم‌جمعیت) ارائه خدمت در این ایام فقط در شعب یا سرپرستی بیمه آسیا صورت گیرد، لذا طلاب و روحانیان محترم می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ارائه خدمات با مرکز خدمات استان مربوطه تماس بگیرند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.