مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه مدیر محترم مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران با رئیس محترم مرکز فعالیت های دینی شهرداری استان

   کد: 1433
   ۱۳۹۲/۰۸/۲۰
   جلسه مدیر محترم مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران با رئیس محترم مرکز فعالیت های دینی شهرداری استان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران، حجه الاسلام و المسلمین جناب آقای اکبری مدیر محترم مرکز خدمات حوزه های علمیه استان حوالی ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 1392.08.20 با حجه الاسلام و المسملمین جناب آقای ناصحی مشاور محترم شهردار تهران و مدیر محترم مرکز فعالیت های دینی شهردای تهران دیدار نمودند.
   در این دیدار که حجج اسلام جناب آقای ابراهیمی معاونت محترم مسکن و تامین اجتماعی و جناب آقای حسین زاده مسئول محترم نمایندگی شهر ری از مرکز خدمات حوزه های علمیه استان نیز حضور داشتند حجه الاسلام و المسلمین جناب آقای ناصحی ضمن خوش آمدگویی، ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و اصحاب با وفایشان را تسلیت عرض نموده و بر همکاری بیشتر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان و مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران تاکید نموده و گزارشی از عملکرد این مرکز ارائه نمودند.
   در ادامه حجه الاسلام و المسلمین جناب آقای اکبری گزارشی از فعالیت های مرکز خدمات حوزه های علمیه ارائه نموده و درخواست هایی برای استفاده طلاب و روحانیون محترم از خدمات مرکز فعالیت های دینی بشرح ذیل داشتند.
   1-اختصاص سهمیه وام قرض الحسنه بانک شهر به طلاب و روحانیون استان تهران با معرفی این مرکز.
   2-استفاده از امکانات فرهنگی، ورزشی و تفریحی برای طلاب و روحانیون و خانواده های محترمشان در سطح استان تهران در غالب اردوهای درون شهری و همایش ها و ...
   و در پایان مقرر گردید که در جلسه بعدی نسبت به اجراء درخواست ها و همکاری بیشتر تصمیم گیری گردد و جناب حاج آقای ناصحی فرمودند ما هم جهت خدمت به طلاب و روحانیون و حوزه در کنار مرکز خدمات خواهیم بود.


   ناشناس
   04/09/1392  08:24
   پاسخ 1 0
   عملکرد مدیر جدید تهران انصافا در خور تقدیر است خدا پدرش را بیامرزد که به فکر طلبه هاست
   ناشناس
   13/09/1392  12:55
   1 0
   انقلابی بودن مهم نیست انقلابی ماندن مهم است ....
   ناشناس
   29/08/1392  08:30
   پاسخ 1 0
   استفاده از امکانان شهرداری خوب است مواظب عواقب آن هم باید بود

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.