مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دومین جلسه کاری کارمندان مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران با مدیر این مرکز

   کد: 1419
   ۱۳۹۲/۰۸/۱۹
   دومین جلسه کاری کارمندان مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران با مدیر این مرکز

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران، دومین جلسه کاری کارمندان مرکز خدمات حوزه های علمیه استان با مدیر محترم این مرکز مورخ 1392.08.15 راس ساعت 15 برگزار گردید،

   این جلسه با قرائت قرآن کریم توسط حاج آقای فیض آبادی و مداحی حاج آقای بنی علی آغاز گردید و حجه الاسلام و المسلمین جناب آقای اکبری مدیر محترم این مرکز ضمن خوش آمد گویی به همه همکاران عزیز از جناب آقای بنی علی بخاطر ذکر مصیب تشکر نموده و فرمودند انشاء الله عزاداری و اشک های که برای حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) می ریزیم ذخیره آخرتمان باشد.

   در ادامه ایشان فرمودند تغییراتی در منابع انسانی داشتیم که از جمله این تغییرات جناب آقای جدی بعنوان سرپرست اداری مالی، جناب آقای صادقیان بعنوان معاونت خدمات فرهنگی رفاهی، جناب آقای باقری بعنوان رئیس اداره پذیرش منصوب شدند و جناب آقای بنی علی از ستاد مرکز خدمات حوزه های علمیه به مرکز خدمات تهران آمده و در اداره خدمات فرهنگی مشغول هستند، جناب آقای عیسی زاده بعنوان سرپرست اداره مسکن و جناب آقای رسولی نیز به تازگی به این مرکز ملحق شده اند و در ادامه کارمندان محترم مرکز مطالبی را بیان فرمودند که شرح سخنان این عزیزان عبارتنداز:
   1- همه کارمندان از جناب حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای اکبری به جهت وضعیت و فضای جدید کاری و تلاش های ایشان تشکر نمودند.
   2- مشکلاتی نیز توسط همکارن محترم مطرح گردید که قرار شده در جلسه شورای معاونین مطرح و تصمیم گیری شود و در جلسه بعد به کارمندان محترم اعلام گردد.


   ناشناس
   12/09/1392  21:18
   پاسخ 1 0
   ب تشکر از زحمات شما.چرامرکز خدمات شعبه تهران در طرح ترافیک قرار دارد ؟جای بهتری نبود؟ اگر فکری بشود خوب است طرح الان بین 15تا 30هزار تومان است انصافا امدن به طرح ترافیک هزینه بر است
   ناشناس
   10/09/1392  14:53
   پاسخ 1 0
   مستمری خانواده مرحومین در مقابل با هزینه سرم سام اور زندگی در تهران خیلی ناچیز است خواهشمندیم توجه ای نمائید.
   ناشناس
   25/08/1392  08:18
   پاسخ 1 0
   انشاءاله در مورد مسکن طلاب فکر اساسی شود گرانی اجاره خانه در تهران را به گوش مسولین محترم برسانید
   روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران
   26/08/1392  13:00
   0 0
   باسلام باطلاع میرساند این مشکل شما یکی از دغدغه های مرکز می باشد

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.