مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • افزایش تعامل سه‌جانبه مرکز خدمات، دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت و انجمن علمی طب سنتی ایران

   امضای تفاهم‌نامه همکاری در حیطه طب سنتی

   کد: 16643
   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱
   مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت و انجمن علمی طب سنتی ایران تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
   امضای تفاهم‌نامه همکاری در حیطه طب سنتی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، این تفاهم‌نامه با هدف ایجاد زمینه همکاری‌های مشترک سه‌جانبه در حیطه طب سنتی با حضور دکتر مجید حدادی منش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، دکتر محمود خدادوست مشاور وزیر و سرپرست دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت و دکتر نفیسه حسینی یکتا معاون توسعه سلامت دفتر طب ایرانی و نائب رئیس انجمن علمی طب سنتی ایران در مرکز خدمات امضا شد.
   در این جلسه دکتر خدادوست ضمن تشریح زمینه‌های همکاری مشترک، بر آمادگی وزارت بهداشت برای ارتقای دانش و آگاهی جامعه هدف مرکز خدمات در زمینه طب سنتی ایرانی با همکاری مرکز خدمات تأکید کرد.
   در ادامه این جلسه، خانم دکتر حسینی یکتا ضمن ارائه توضیحاتی در زمینه تعهدات و مأموریت انجمن طب سنتی ایران، ابراز امیدواری کرد با تشکیل کمیته‌ای مشترک، در تحقق اهداف تفاهم‌نامه تسریع شود.
   در ابتدای این جلسه دکتر حدادی منش ضمن معرفی اجمالی مرکز خدمات و با اشاره به مأموریت و سیاست‌های معاونت سلامت و امور بیمه‌های این مرکز، به تشریح اهداف امضای تفاهم‌نامه و نیز موضوعات همکاری پرداختند.
   در پایان این جلسه مدیرکل بهداشت و سلامت مرکز خدمات با تأکید بر بهره‌مندی از توانمندی‌های طرف‌های تفاهم‌نامه گفت: این همکاری‌ها در زمینه ایجاد سازوکارهای لازم برای شناسایی فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود در زمینه اصلاح سبک زندگی و اصول حفظ تندرستی با تشکیل کارگروهی مشترک عملیاتی خواهد شد.
   دکتر یوسفی فرد ابراز امیدواری کرد: این تعامل در زمینه برگزاری کارگاه‌ها و همایش‌های آموزشی، جشنواره‌ها و سایر فعالیت‌ها به‌منظور اصلاح و تنظیم سبک زندگی با اتکا بر آموزه‌های این مکتب غنی طبی و ارتقای سطح سلامت جامعه هدف، تداوم داشته باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.