مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • نشست توجیهی اعضای پروژه مسکونی 92 واحدی دزفول برگزار شد

   کد: 16482
   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵
   دزفول/ نشست توجیهی اعضای پروژه مسکونی 92 واحدی طلاب دزفول با حضور سرپرست معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور برگزار شد.
   نشست توجیهی اعضای پروژه مسکونی 92 واحدی دزفول برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی شمال خوزستان، نشست توجیهی اعضای پروژه 92 واحدی طلاب دزفول با حضور سرپرست معاونت مسکن مرکز خدمات در سالن این مرکز برگزار شد.
   حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی سرپرست معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه روند اجرای پروژه را تشریح کرد و افزود: با همه مشکلات و سختی‌ها، مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برای ارائه خدمات مطلوب مسکن به طلاب استان مصمم است.
   وی اعلام کرد با همکاری و تعامل، درصدد پیشرفت پروژه و تحویل واحدها در زمان مقرر هستیم.
   در ادامه، سرپرست معاونت مسکن مرکز خدمات به سؤالات طلاب درباره این پروژه پاسخ داد.
   گفتنی است، در این نشست حجج ‌اسلام والمسلمین جعفریانی مدیرکل نظارت و بازرسی مرکز خدمات و کلاه‌کج مدیر مرکز خدمات استان خوزستان نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.